VDS, VPS serveriai, virtualių dedikuotų serverių nuoma
Interneto vizija Forumas
Karjera Forumas

VDS, VPS serveriai

Procesorius (CPU)

Procesorius suteikia serveriui galios atlikti skaičiavimus ir apdoroti duomenis. Mūsų siūlomi serveriai turi tiksliai apibrėžtą procesoriaus branduolių kiekį ir dažnį - taip užtikrinamas pastovus našumas bet kuriuo metu.

Naudojami virtualizacijai pritaikyti Intel gamybos procesorių modeliai.

CPU Clock Speed Smart Cache Max TDP DC
Xeon E5-2630L v4 1.80 GHz 25 MB 55W LT1
Xeon E5-2630 v3 2.40 GHz 20 MB 85W LT1
Xeon E5-2630L v2 2.40 GHz 15 MB 60W LT1
Xeon E5645 2.40 GHz 12 MB 80W LT1

Procesoriai palaiko ECC atminties mikroshemas su klaidų aptikimu bei korekcija, taip užtikrindami klientų duomenų saugumą ir vientisumą.

Apskaitoje naudojamas 2 GHz procesoriaus dažnis, tad, pavyzdžiui, užsakę serverį su 4 GHz CPU realiai gausite serverį su dviem 2.4 GHz branduoliais. Jei fizinio procesoriaus dažnis mažesnis nei 2 GHz, tai kompensuojama pridedant serveriui papildomus branduolius (gali būti 3 x 1.8 GHz vietoje 2 x 2.4 GHz).

Atmintis (RAM)

Laisvosios kreipties atmintis naudojama programų duomenų laikymui ir pačių programų vykdymui. Didesnis atminties kiekis pagreitina visos sistemos darbą, kadangi suteikia galimybę akimirksniu pasiekti dažniausiai naudojamus duomenis, o ne skaityti juos kaskart iš serverio diskų posistemės.

Visa mūsų siūlomiems serveriams skirta atmintis yra garantuota RAM atmintis (DDR4-2400 ECC REG), ji nėra skirstoma į virtualią, laikiną ar kitus atminties tipus.

Papildomai kiekvienam serveriui pajungiame SWAP particiją (dydis atitinka pusę RAM), kad net pritrūkus RAM atminties, serveris galėtų tęsti darbą.

Disko vieta

Siekdami užtikrinti klientų duomenų saugumą ir itin greitą pasiekiamumą, naudojame pažangius RAID diskų masyvus (kontroleris HP Smart Array P440ar 2GB FBWC) su ne mažiau kaip 8-ias aukšto patikimumo SAS ir SSD diskais kiekviename.

SSD kešavimas leidžia suderinti didelę SAS diskų talpą su išskirtiniu SSD diskų našumu, nedidinant disko vietos kainos.

Disko greitaveika ribojama iki 50 MB/s, IOPS nuo 100 iki 400 pagal serverio planą. Esant didesnio našumo poreikiui, galime perkelti Jūsų serverį į pilnai SSD mazgą.

Inode limitas nustatomas 1000000 arba, jei užsakyta daugiau nei 50 GB disko vietos, apskaičiuojamas pagal formulę 20000 * disko vieta GB.

Vidinių kvotų limitas nustatomas 1000 arba, jei užsakyta daugiau nei 50 GB disko vietos, apskaičiuojamas pagal formulę 20 * disko vieta GB.

Pralaidumas

Kiekvieną serverį pajungiame ne prie bendro, o prie atskiro interneto ryšio kanalo - todėl duomenys persiunčiami maksimaliai greitai.

Srautui nėra taikomas dalinimo koeficientas (1:1 tiek į Lietuvą, tiek į užsienį).

Priežiūra

Dedikuoti.lt serveriai yra administruojami savarankiškai.

Tai reiškia, kad užsakovas yra atsakingas už:

 • savo tinklalapius, el. paštą ir kitus serveryje saugomus duomenis;
 • serverio tarnybų konfigūravimą ir priežiūrą;
 • operacinės sistemos administravimą ir atnaujinimus.

UAB "Interneto vizija" atsakomybėje:

 • pradinis operacinės sistemos diegimas;
 • serverio techninė įranga;
 • tinklo įranga;
 • duomenų centro įranga.

Jei reikia, papildomai padedame atstatyti "root" prisijungimą prie serverio. Pagalbą serverio administravimo klausimais rasite klientų forume:

https://forumas.dedikuoti.lt/

Remiantis paslaugų sąlygų 3.2.6. punktu, užsakovas įsipareigoja samdyti kompetentingą Linux sistemų administratorių nuolatinei nuomojamo serverio priežiūrai, savalaikiam programinės įrangos atnaujinimų bei saugumo užtikrinimui, arba atlikti tai savarankiškai.

Jeigu Jūsų internetiniam projektui reikalingas atskiras serveris, tačiau neturite specialisto, galinčio administruoti Linux sistemas, rekomenduojame pasinaudoti profesionalaus hostingo paslauga.

Operacinė sistema

Savo serveriui galite rinktis vieną iš daugelio populiarių 64-bitų Linux variantų:

Taip pat siūlome sistemas su valdymo pultu, paruoštas svetainių talpinimui.

Pageidaujamą operacinę sistemą galite įdiegti prisijungę prie klientų sistemos. Diegimas trunka apie 5 min.

Virtualizacija

Viena iš debesų kompiuterijos sudedamųjų dalių yra virtualizacija - tai technologija, suteikianti galimybę fizinių serverių resursus apjungti į "debesį" ir dinamiškai paskirstyti virtualiems dedikuotiems serveriams, kurie turi atskiras operacines sistemas, resursus ir veikia kaip nepriklausomi kompiuteriai.

Privalumai:

 • Patikimumas - naudojame tik aukštos kokybės techninę įrangą su dubliuotais pagrindiniais komponentais, RAID diskų masyvu, automatizuota rezervinio duomenų kopijavimo sistema. Todėl neišvengiami įrangos gedimai turės minimalią įtaką Jūsų serverio veikimui.

 • Saugumas - virtualūs dedikuoti serveriai naudoja atskirą operacinę sistemą, atmintį, CPU, IP adresą ir neturi jokių galimybių daryti įtaką vienas kito veikimo ar gauti prieigą prie kitame serveryje saugomų duomenų.

 • Lankstumas - galite būti tikri, kad išaugus Jūsų poreikiams, Jūs visada turėsite pakankamai erdvės plėtrai - serverio pajėgumus galima operatyviai padidinti iki 8 kartų, nestabdant paties serverio.

 • Kaina - virtualizacija leidžia itin racionaliai naudoti duomenų centro resursus, todėl virtualių dedikuotų serverių kaina prieinama net kuklaus biudžeto projektams. Tuo tarpu analogiškų patikimumo bei našumo parametrų fizinio serverio įrengimas ir išlaikymas kainuoja nuo 3 iki 5 kartų brangiau.

Dedikuoti.lt naudoja maksimaliam našumui pritaikytą OpenVZ virtualizacijos tipą.

Apsauga

Naudojame itin patikimus RAID6 diskų masyvus serverių duomenų saugojimui, užtikrinančius duomenų saugumą įvykus vieno ar daugiau diskų gedimui.

Visų serverių (išskyrus išorines saugyklas) duomenys yra kasdien automatiškai kopijuojami į atsarginių duomenų saugyklą, saugomos vakarykštės dienos ir paskutinio penktadienio duomenų kopijos.

Atsarginės duomenų kopijos skirtos serverio duomenų atstatymui įvykus mažai tikėtinam RAID diskų masyvo gedimui.

Naudotojams, savo duomenis praradusiems ne dėl serverio gedimo, darbo dienomis siūlome galimybę užsakyti duomenų atstatymo paslaugą.

Serverio kaina

Dedikuoti.lt serverių kainodara yra maksimaliai skaidri ir lanksti. Serveriai surenkami iš atskirų komponentų, kurių kiekvienas turi vienodą kainą:

1 GHz 10 Mbps = 1 EUR/mėn.
10 GB 1024 MB

Galutinė serverio kaina sudaroma susumavus jo komponentus ir padauginus iš komponento kainos.

Serveriui nemokamai suteikiamas vienas IPv4 adresas. Papildomo IP pajungimas kainuoja 9.99 EUR (vienkartinis mokestis, tik "LT1" DC).