VDS, VPS serveriai, virtualių dedikuotų serverių nuoma
Interneto vizija Forumas
Karjera Forumas

Privalumai

Iki 100% RAM nemokamai

Suteiksime dvigubai daugiau RAM atminties nei buvote užsakę! Kiekvieną mėnesį pridėsime Jūsų serveriui (išskyrus KVM ir išorines saugyklas) po 128 MB - nemokamai.

Geriausios kainos garantija

Esame nedidelė įmonė, tačiau aptarnaujame daug klientų. Dideliais kiekiais pirkdami kokybišką įrangą, ryšio kanalus bei techninius DC plotus, turėdami per 10 metų ištobulintą IaaS platformą, patiriame mažus kaštus, todėl galime pasiūlyti VDS, VPS serverius geriausiomis rinkoje sąlygomis.

Radote mažesnę kainą analogiškam serveriui? Praneškite mums ir mes per 3 darbo dienas pateiksime Jums geresnį pasiūlymą.

Greitas resursų keitimas

Dedikuoti.lt paslaugos teikiamos debesų kompiuterijos principu – nėra jokių fiksuotų paslaugų planų, iš debesies galite pasiimti tiek resursų, kiek Jums tuo metu reikia.

Serverio perkonfigūravimas nuo mažiausio iki didžiausio užtrunka vos 5 min. – tai galima atlikti bet kuriuo paros metu per klientų sistemą. Nuolatinio fizinių mazgų būklės monitoringo ir balansavimo dėka mes užtikriname, kad Jūsų serveriui visada pakaks CPU, RAM, HDD ir tinklo resursų.

Keičiant serverio planą, dienos tikslumu perskaičiuojamas likęs serverio galiojimo laikas. Tai reiškia, kad jeigu Jūs kelioms dienoms padidinsite serverio pajėgumus, pvz., vykstant reklaminei akcijai, serveris Jums brangiau kainuos tik tas kelias dienas.

Paruošta svetainių talpinimui

Dedikuoti.lt serveriams (išskyrus KVM) siūlome sistemas su įdiegtu valdymo pultu, pilnai paruoštas svetainių talpinimui:

Valdymo pultai pritaikyti 64-bitų serveriams su bent 2048 MB RAM.

Sistemą su valdymo pultu galima įdiegti prisijungus prie klientų sistemos.

Nuotolinis valdymas

Nuotolinis serverių valdymas padės Jums:

 • Saugiai perkrauti serverį, net jei jis "pakibo"
 • Prisijungti prie serverio konsolės
 • Pakeisti "root" slaptažodį
 • Perinstaliuoti operacinę sistemą
 • Įdiegti valdymo pultą
 • Didinti/mažinti (išskyrus KVM) resursus ir stebėti jų sunaudojimą

Tam tereikės prisijungti prie klientų sistemos ir paspausti kelis mygtukus.

API serverių valdymui

Programavimo sąsaja suteikia klientams galimybę integruoti Dedikuoti.lt paslaugų valdymą į savo vidines sistemas, automatiškai sekti serverių būklę ir reguliuoti jų darbą, pvz., perkrauti "pakibusį" serverį arba padidinti/sumažinti jo resursų kiekį.

Išsamiau: http://pagalba.iv.lt/Klient%C5%B3_sistemos_API

HP ProLiant DL360 įranga

Naudojame tik aukštos kokybės, nuolatiniam didelių resursų reikalaujančiam darbui pritaikytą HP ProLiant DL360 techninę įrangą.

Spinta su HP ProLiant DL360 serveriais Spinta su HP ProLiant DL360 serveriais Spinta su HP ProLiant DL360 serveriais
Spinta su HP ProLiant DL360 serveriais Spinta su HP ProLiant DL360 serveriais Spinta su HP ProLiant DL360 serveriais

SSD diskai

Naudojame HP Smart Array RAID masyvus su SSD diskais duomenų kešavimui. SSD kešavimas leidžia suderinti didelę SAS diskų talpą su išskirtiniu SSD diskų našumu, nedidinant disko vietos kainos.

Rezultatas - talpūs serveriai ir akimirksniu pasiekiami dažniausiai naudojami duomenys (pvz., duomenų bazės).

KVM serveriams naudojami RAID masyvai tik iš SSD diskų.

Švarūs IP adresai

Turime griežtą politiką dėl tinklo resursų naudojimo išimtinai teisėtiems tikslams, todėl mūsų klientai gali būti tikri, kad jų serveriui suteiktas IP adresas nebus įtrauktas į jokius interneto juoduosius sąrašus.

Be to, skirdami klientui naują IP, prieš tai adresą bent mėnesį laikome karantine, kad neliktų ankstesnės IP naudojimo istorijos.

Duomenų centras

Mūsų siūlomi serveriai veikia nuosavame, Tier III standartą atitinkančiame duomenų centre, kuris aprūpintas:

 • Sujungimais su didžiausiais ryšio tiekėjais
 • Nenutrūkstamu elektros tiekimu
 • Optimalaus klimato kontrolės sistema
 • Gesinimo dujomis sistema
 • Fizine apsauga, įėjimo kontrole

Lokacija DC Pralaidumas Tinklo testas
Vilnius, Lietuva LT1 40 Gbps 194.135.90.100
DC LT1

Naujas Tier III duomenų centras Vilniuje Naujas Tier III duomenų centras Vilniuje Naujas Tier III duomenų centras Vilniuje
Naujas Tier III duomenų centras Vilniuje Naujas Tier III duomenų centras Vilniuje Naujas Tier III duomenų centras Vilniuje

Pinigų grąžinimo garantija

Kaip ir kiekviena savo klientus gerbianti kompanija mes darome viską, kad mūsų paslaugų kokybė atitiktų Jūsų lūkesčius. Todėl suteikiame Jums galimybę niekuo nerizikuojant išbandyti mūsų serverius.

Jei užsakę mūsų paslaugas persigalvotumėte ar liktumėte nevisiškai jomis patenkinti, informuokite mus per 30 dienų nuo užsakymo dienos ir mes besąlygiškai grąžinsime visus Jūsų sumokėtus pinigus už svetainių talpinimo, profesionalaus hostingo ir VDS, VPS serverių paslaugas.

PASTABA: Pinigų grąžinimo garantija netaikoma administravimo darbams (DirectAdmin diegimas, IP adreso pajungimas, duomenų atstatymas), taip pat domenų registravimui ir SSL sertifikatams, kadangi teikiant šias paslaugas UAB "Interneto vizija" dalyvauja kaip tarpininkas tarp užsakovo ir registro.

99.95% SLA

Užtikriname Dedikuoti.lt serverių 99.95% metinį pasiekiamumą.

Pasiekiamumo garantija taikoma:

 • Interneto ryšio kanalo nepertraukiamam veikimui.
 • Korektiškam duomenų centro ir serverio techninės įrangos, virtualizacijos platformos veikimui.

Pasiekiamumo garantija nėra taikoma:

 • Kliento administruojamos programinės įrangos - operacinės sistemos ir serverio tarnybų - veikimui.
 • Profilaktiniams darbams, apie kuriuos iš anksto pranešėme.
 • Trikdžiams, kylantiems dėl kliento veiksmų arba dėl serverio pajėgumų neatitinkančio krūvio.
 • Serverio išjungimui, kai klientas neatsiskaito už paslaugas laiku, nesilaiko sutarties sąlygų, arba dėl valstybinių institucijų reikalavimo, remiantis galiojančiais teisės aktais.

Tuo atveju, jei serveris pasiekiamas mažiau nei 99.95% per metus, per 7 kalendorines dienas nuo paslaugos sutrikimų pašalinimo gavę ir patvirtinę užsakovo prašymą, įsipareigojame kompensuoti 10% paslaugos mėnesinės kainos už kiekvieną prastovos valandą virš numatyto limito, tačiau ne daugiau kaip 100% paslaugos mėnesinio nuomos mokesčio per mėnesį.

Skaičiuojant kompensacijos sumą naudojama iki prastovos buvusi serverio kaina.

Kompensacijos suteikiamos premijų pavidalu, kurias užsakovas gali panaudoti paslaugos pratęsimui.