Linux ir Windows VPS serveriai, VPS hostingas
Interneto vizija Forumas
Karjera Forumas

Klientams

Prisijungimas prie serverio

Užsisakę Dedikuoti.lt serverį, el. paštu gausite pranešimą apie Jums ruošiamą naują serverį. Serverio paruošimas paprastai užtrunka apie 5 min.

Paruoštame serveryje Jums reikės įdiegti operacinę sistemą (OS). Tai galite nesunkiai atlikti klientų sistemos pagalba. Paslaugų sąraše pasirinkite savo serverį, paspauskite nuorodą Perinstaliuoti ir išsirinkite pageidaujamą operacinę sistemą arba valdymo pultą. Sistemos diegimas užtrunka apie 5 min., po to tame pačiame puslapyje rasite serverio IP adresą ir "root" slaptažodį, kuris bus reikalingas serverio administravimui.

Dabar prie serverio galite jungtis per SSH nurodydami serverio IP. Kad į serverį galėtumėte kreiptis per domeną, nukreipkite jį į serverio IP ir klientų sistemoje pervadinkite serverį.

Jei savo kompiuteryje naudojate Windows sistemą, Jums pravers nemokama PuTTY programa jungimuisi prie serverių per SSH protokolą.

Serverio "root" teisės suteiks Jums galimybę atlikti visus administravimo darbus.

Klientų sistema

Peržiūrėti savo sąskaitas, atnaujinti kontaktinę informaciją, keisti esamų paslaugų parametrus, patogiai perinstaliuoti, perkrauti ir stebėti serverių veikimą galite prisijungę prie Interneto vizijos klientų sistemos.

https://klientams.iv.lt/

Forumas

Jei Jums kyla neaiškumų naudojantis savo serveriu, apsilankykite mūsų forume ir rasite išsamius paaiškinimus bei patarimus kaip naudotis Dedikuoti.lt paslaugomis.

https://forumas.dedikuoti.lt/

Gedimai, profilaktikos

Gedimų, profilaktikų ir atnaujinimų žurnalas. Informacija apie Interneto vizijos tinklo bei įrangos būklę.

https://www.gedimai.lt/